Niepowtarzalne studniówki

Nawet 700 osób jednocześnieOrganizujemy niepowtarzalne studniówki, zarówno w naszym lokalu, jak i w miejscu wskazanym przez klienta. Mamy ogromne doświadczenie w organizacji bali oraz studniówek – obsługiwaliśmy już studniówki na ponad 700 osób jednocześnie. Taka ilość gości nie jest dla nas kłopotliwa, ponieważ posiadamy odpowiednią ilość osób obsługujących, które wydadzą ciepłe posiłki na czas.

Studniówki organizowane w naszym lokalu zawsze są niepowtarzalne. Wiemy, że studniówka jest pierwszym ważnym balem, który ma wprowadzić młodych ludzi w dorosłe życie. Chcemy więc, by był to wieczór niezapomniany. 

Oferujemy w naszym lokalu przestronną i nowoczesną salę taneczną, posiadającą podwyższenie-scenę dla zespołu albo DJ, podwieszany sufit ze zmiennym oświetleniem ledowym, a także wysuwany ekran, na którym można wyświetlić film lub zdjęcia ze wspomnieniami klasy. 


Restauracja Staropolska

Dopasowane menu

Dopasowujemy menu do naszych klientówDopasowujemy menu do naszych klientów. W trakcie balu studniówkowego proponujemy szeroki wybór przystawek, w tym wędlin, sałatek, czy koreczków. Oferujemy również dania gorące, podawane przez cały czas trwania balu – zupę i drugie danie oraz danie ciepłe około północy. Zapewniamy również ciasta oraz deser wedle życzenia organizatorów. Menu dopasowujemy indywidualnie i w zależności od ilości osób. Mamy możliwość zamontowania także czekoladowej fontanny, prawdziwego hitu wśród młodych osób. Zapewniamy również obsługę fontanny, a także pokrojone owoce. Pomagamy w wystroju sali, zapewniamy nakrycie stołów, balony, girlandy oraz konfetti. Zarówno sala taneczna, jak i sala jadalna może być podświetlona światłem ledowym. 

Zapewniamy również pomoc przy wykonaniu tortu, a także wystroju sali tanecznej. 

Przy studniówkach wyjazdowych, w miejscu wskazanym przez organizatorów zapewniamy catering, obsługę sali, pomoc przy dekoracji oraz organizacji. Staramy się, by ten wieczór był jedyny w swoim rodzaju, dlatego chcemy, by zarówno jego oprawa, jak i wybrane menu dopełniały całości i były powodem do zadowolenia.