Przyjęcia z różnych okazji

Komunie, chrzciny, urodziny, rocznice.Organizujemy przyjęcia z różnych okazji, w tym komunie, chrzciny, urodziny, rocznice. Wszystkie przyjęcia dopasowujemy do charakteru okazji oraz pomagamy w organizacji całego przedsięwzięcia.

Staramy się, by każde przyjęcie okolicznościowe było wyjątkowe, dlatego wraz z naszymi klientami ustalamy menu oraz charakter imprezy. Pomagamy w ustrojeniu sali pod kątem uroczystości i jej charakteru. Dobieramy odpowiednią kolorystykę oraz ozdoby kwiatowe. W ramach menu na przyjęcia okolicznościowe oferujemy: 

-zupę i drugie danie

-przystawki

-napoje, w tym napoje gorące: kawa, herbata

-ciasta

-deser po obiedzie na życzenie gości


Restauracja Staropolska

Plac zabaw dla dzieci.

Menu dopasowujemy do dzieci i ich potrzeb.Ponieważ cenimy sobie komfort naszych gości, zapewniamy plac zabaw dla dzieci oraz opiekę dla pociech w trakcie trwania uroczystości, po wcześniejszym uzgodnieniu z rodzicami. Również menu dopasowujemy do dzieci i ich potrzeb.

Oprócz dobrania menu, wykonujemy również piękne i niepowtarzalne dekoracje stołów i sali w uzgodnieniu z organizatorami. 

Nasza kuchnia dokłada wszelkich starań, by dania przygotowywane na uroczystości były smaczne i odpowiadały gustom gości. Na życzenie klientów wykonujemy także dania wegetariańskie. W trakcie przyjęcia zapewniamy również bufet kawowy z pysznymi ciastami. Mamy również możliwość ustawienia fontanny czekoladowej dla dzieci, wraz z pokrojonymi owocami. Będzie to wspaniałe dopełnienie urodzin, czy komunii. 

Nasz lokal posiada takie dodatkowe udogodnienia jak oświetlony i ogrodzony parking, własny ogródek z ławeczkami, a także widną i bardzo przytulną salę restauracyjną. W restauracji znajduje się także odnowiona, nowoczesna sala taneczna, z podestem dla orkiestry. W sali tanecznej znajduje się również projektor multimedialny oraz wysuwany ekran, co umożliwia pokazanie zdjęć, czy filmu naszym gościom podczas przyjęcia.